Designer: Joomla Templates 3.2 Mod by: GABER

Już od 1 arkusza zamawiać można lustro akrylowe Kristaline Reflex - znakomitą, lekką, łatwą w obróbce alternatywę do luster szklanych.

Oferta Vinterio z grupy Danzer wzbogaciła się o nową grupę oklein – Vinterio Rustic. Zawarte w materiale charakterystyczne cechy litego drewna jak kwiaty czy sęki podkreślają prawdziwy obraz powierzchni. Okleina znakomicie wpisuje się w bieżący trend poszukiwania rustykalnych, surowych, nieselekcjonowanych powierzchni.

Firma Gislaved Folie zaprezentowała właśnie nowy dekor folii PVC 3D do frontów MDF.

Tisano Eiche to odmiana dębu, którego naturalność podkreślona jest delikatnymi pęknięciami, subtelnymi kwiatami, drobnymi sęczkami oraz nieagresywnym błyszczem. Dekor ten znakomicie wpisuje się w obecne wzornictwo mebli, w których naturalność spotyka się z nowoczesnością. Niedoskonałości tego rustykalnego dekoru przyciągają oko, a zastosowanie go w meblach upiększy każde wnętrze swoim pięknem.

Kontakt

GABER FG Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Opolska 126
46-380 Dobrodzień

tel. +48 34 3575 053
fax. +48 34 3510 958
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten strona wykorzytuje pliki cookies w celach funkcjonalnych

Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Zrozumiałem


Monday the 23rd. .