Folie i forniry na powierzchnię Obrzeża proste, soft, opłaszczowanie Kleje dla przemysłu Materiały pasywnej ochrony przeciwpożarowej
Designer: Joomla Templates 3.2 Mod by: GABER

Z końcem ubiegłego roku uruchomiliśmy sklep internetowy. Oferujemy w nim wiele produktów z naszej oferty, z których niektóre nie były do tej pory tak łatwo dostępne dla małych zakładów, a inne tylko poprzez sklep online mogą być kupowane w małych ilościach.

W sklepie online znalazły się m.in. obrzeża naturalne w kilku gatunkach drewna, różnych szerokościach i grubościach, a lewa strona może być dostarczona z nałożoną warstwą kleju topliwego, surowa bądź na flizelinie. Zamówienia na obrzeża naturalne realizujemy poprzez sklep internetowy już od 1 mb.

Obrzeża melamiowe oraz ABS oferowane na platformie także mogą być dostarczone z klejem na spodniej stronie w rolkach różnej długości i szerokości.

Oprócz bogatej oferty obrzeży meblowych w sklepie dostępne są także okleiny Vinterio już od 1 arkusza oraz sprawdzone, wysokiej jakości kleje różnego rodzaju. Powyższe materiały dedykowane są producentom mebli czy drzwi.

Zainteresowanie w szerszych kręgach budzą podłogi bambusowe - szczególnie niezwykle autentyczne panele Bamboo Forest czy deska tarasowa Bamboo X-Treme, a także folie samoprzylepne na bazie folii finish TECOSMART służące do zmiany wystroju wnętrz, drobnych napraw wizualnych czy modelowania mebli lub drzwi.

Zapraszamy do zakupów online

Kontakt

GABER FG Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Opolska 126
46-380 Dobrodzień

tel. +48 34 3575 053
fax. +48 34 3510 958
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten strona wykorzytuje pliki cookies w celach funkcjonalnych

Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Zrozumiałem


Wednesday the 12th. .