Designer: Joomla Templates 3.2 Mod by: GABER

 

BauschLinnemann dostarcza rozwiązania powierzchni oraz wzornicze z jednej ręki - identyczne w dekorach od podłogi po sufit. Jest to wyjątkowe w naszej branży. Nasze kompetencje zaczynają się podczas indywidualnego kreowania dekoru i rozciągają się poprzez uszlachetnianie aż do gotowej powierzchni.

Folie na powierzchnie, do opłaszczowania, podłogowe czy obrzeża melaminowe - każde zastosowanie w branży meblowej, aranżacji wnętrz, podłogach, projektowaniu objektowym, caravaningu czy innych obszarach wykorzystujących materiały drewnopochodne może zostać zrealizowane.

Rozwiązania perfekcyjnie do siebie dopasowane.

BauschLinnemann jest dużym przedsiębiorstwem, które przez dziesięciolecia funkcjonuje jako światowy lider w zakresie folii finish oraz obrzeży. Wysoka i stała jakość produktów, krótkie czasy dostaw, elastyczność na każde żądanie oraz wyjątkowy serwis są oczywistymi czynnikami kształtującymi nasz sukces.
Zorganizowana sieć sprzedaży na całym świecie i siedziby w wielu krajach gwarantują stałą pewność dostaw oraz opiekę nad naszymi klientami. Tylko w głównej siedzibie firmy w Sassenberg na wspólny sukces pracuje ponad 300 osób.

BauschLinnemann i SURTECO DECOR (wcześniej Bausch Decor) od 2009 roku podążają wspólną drogą oferując wielką zaletę klientom - 100-procentowo dopasowane do siebie dekory powierzchni i obrzeży z jednej ręki.

SURTECO DECOR to techniczna kompetencja, aktualny kreatywny design, zgodne z czasem i trendami dekory dla mebli, drzwi, kuchni oraz podłóg.

Kontakt

GABER FG Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Opolska 126
46-380 Dobrodzień

tel. +48 34 3575 053
fax. +48 34 3510 958
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten strona wykorzytuje pliki cookies w celach funkcjonalnych

Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Zrozumiałem


Wednesday the 16th. .