Designer: Joomla Templates 3.2 Mod by: GABER

Chemique Adhesives and Sealants Ltd. jest liderem w produkcji oraz dostarczaniu wysokiej jakości klejów dla przemysłu oraz techniki ich aplikacji oferującym specjalistyczne rozwiązania klejowe dla przemysłu budowlanego, transportowego, okrętowego, meblowego czy przetwórstwa pianek.

Marki produktowe Chemique:

Linia klejów Solfre to jedno- i dwukomponentowe kleje poliuretanowe do produkcji płyt warstwowych z rdzeniem z pianki, wełny czy plastra miodu. Dostępne w wersji do natrysku, polewania lub aplikacji walcem. Stosowane do wytwarzania płyt architektonicznych, izolacyjnych, budowlanych, do środków transportu, blatów roboczych czy elementów meblowych.
Linia klejów Bondseal to wszechstronne kleje metakrylanowe oraz poliuretanowe do łączenia metali, kompozytów i termoplastów. Zaletami tej grupy są: ekstremalnie silne połączenia wymagających materiałów, łączenie szerokiej gamy różnych materiałów, kompatybilne primery i czyściwa dla materiałów trudnosklejalnych.
Linia klejów Protak to jedno- i dwukomponentowe dyspersje poliuretanowe do klejenia folii termoplastycznych w prasach 3D podczas produkcji frontów meblowych.
Linia klejów ProAqua to kleje tapicerskie na bazie wody stosowane w produkcji materacy, mebli tapicerowanych domowych i biurowych czy przetwórstwie pianki. W ofercie są kleje jedno- i dwuskładnikowe, do nanoszenia natryskiem lub walcami.
Linia produktów Polyped to pełen pakiet do produkcji oraz instalacji systemów podłóg podniesionych - kleje do stóp i gwintów, primery, uszczelniacze oraz środek gruntujący.

Kontakt

GABER FG Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Opolska 126
46-380 Dobrodzień

tel. +48 34 3575 053
fax. +48 34 3510 958
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten strona wykorzytuje pliki cookies w celach funkcjonalnych

Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Zrozumiałem


Thursday the 17th. .