Designer: Joomla Templates 3.2 Mod by: GABER

 

Gruppo Mauro Saviola integruje wiele włoskich i zagranicznych przedsiębiorstw koncentrujących się na trzech gałęziach przemysłu: drewno, chemia i meble. Skonsolidowane obroty Grupy powodują, że zajmuje miejsce wśród liderów włoskich jak i światowych firm w swoich sektorach.

 

Gruppo Mauro Saviola dzięki wielu nowatorskim rozwiązaniom od wielu lat przoduje i z sukcesem konkuruje na różnych rynkach, zarówno pod względem wielkości produkcji jak i stosowanych technologii. Tajemnica tego sukcesu zaczęła się w 1963 roku. Kiedy słowo "ekologia" nie pojawiało się zbyt często na ustach przedsiębiorców, Mauro Saviola, założyciel firmy, miał pionierski pomysł odzyskiwania i wzmocnienia roli złomu drewna, dając nowe życie temu, co do tej pory widziane było tylko jako odpad, który należy wyrzucić. Nawet z modernizowanego starego gabinetu możemy uzyskać surowiec, który stanie się podstawą dla nowego gabinetu. Pomysł ten z biegiem czasu nabierał rozmachu: stworzenie międzynarodowej sieci w celu pozyskiwania surowca; produkcja paneli z wykorzystaniem tylko i wyłącznie drewna z recyklingu; opracowanie żywic unikalnych w świecie ze względu na ich ograniczony wpływ na środowisko; produkcja czystej energii.

Wyniki tych procesów są jasne: 10000 uratowanych drzew każdego dnia, 14 zakładów we Włoszech, Belgii i Argentynie, 1,5 mln ton przerabianego drewna każdego roku, dziesiątki certyfikatów dla systemów produkcji i samych produktów.

 

Kontakt

GABER FG Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Opolska 126
46-380 Dobrodzień

tel. +48 34 3575 053
fax. +48 34 3510 958
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten strona wykorzytuje pliki cookies w celach funkcjonalnych

Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Zrozumiałem


Sunday the 20th. .