Designer: Joomla Templates 3.2 Mod by: GABER

Firma HEITZ została założona w 1975 roku w Melle, a dzięki produkcji obrzeży naturalnych z prawdziwego drewna zdobyła renomę i uznanie na całym świecie.

Dziś paleta produktów obejmuje cały zakres wykańczania wąskich powierzchni: od obrzeży naturalnych oraz modyfikowanych, przez softforming oraz okleiny do opłaszczowania, na grubych obrzeży naturalnych kończąc. Firma HEITZ zwraca szczególną uwagę na jakość użytych surowców, gdyż to właśnie staranny dobór surowca jest kluczowym kryterium jakości. W tym celu stawia się na znanych i sprawdzonych partnerów z całego świata.

Firma HEITZ stawia na innowacje i produkuje w zaawansowanej technologii na najwyższym poziomie, co skutkuje stałą jakością na wszystkich etapach produkcji aż do gotowego produktu.

Duże zapasy surowca, rozbudowana sieć dealerów na całym świecie i dwa potężne zakłady produkcji powodują, że firma HEIZT jest w każdej chwili odpowiednio przygotowana do indywidualnych potrzeb klienta, aby działać szybko i sprawnie.

Kontakt

GABER FG Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Opolska 126
46-380 Dobrodzień

tel. +48 34 3575 053
fax. +48 34 3510 958
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten strona wykorzytuje pliki cookies w celach funkcjonalnych

Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Zrozumiałem


Thursday the 17th. .