Designer: Joomla Templates 3.2 Mod by: GABER

 

MOSO International specjalizuje się w rozwoju innowacyjnych produktów wykonanych z bambusa.

Nazwa firmy pochodzi od gigantycznego bambusa "pubescens Phyllostachys". Moso to chiński odpowiednik nazwy dla tego gatunku bambusa, który dostarcza surowca do wszystkich produktów firmy i rośnie w Chinach w obfitych ilościach (szacowane 8.000.000 ha).

To z tego powodu duża część firmy MOSO znajduje się w Chinach. W własnym biurze, w pobliżu Szanghaju, pracuje grupa osób, których najważniejszym zadaniem jest kontrola jakości w różnych fabrykach i na różnych etapach produkcji. W pobliżu miasta Hangzhou w Chinach znajduje się fabryka firmy MOSO, szczególnie nastawiona na produkcję okleiny bambusowej. MOSO stawia duży nacisk na to, aby produkcja w chińskich fabrykach przebiegała w całości według zachodnich standardów.
Reszta firmy MOSO znajduje się w Holandii i Niemczech.

MOSO International istnieje już 10 lat i dzięki ogromnemu doświadczeniu jest teraz w stanie zaspokoić nawet najwyższe wymagania klientów. Przykłady realizacji firmy to na przykład główne biura Toyota w Brukseli. Dla niektórych zastosowań „standardowe produkty" nie są jednak wystarczające. W tym przypadku MOSO może dostarczyć produkty „szyte na miarę", gdzie zupełnie nowe i innowacyjne produkty są wyrabiane na specjalne życzenie we współpracy z architektem lub projektantem. Tak na przykład powstają kokpity różnych modeli BMW. Innym przykładem jest płyta sufitowa, która spełnia najsurowsze normy odporności ogniowej w Europie. 200.000m2 takiego produktu zostały zainstalowane na lotnisku Barajas w Madrycie.

MOSO International stało się europejskim liderem rynku w dziedzinie bambusa: nie ma innej firmy, która oferuje równie bogaty i wysokiej jakości asortyment.

Kontakt

GABER FG Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Opolska 126
46-380 Dobrodzień

tel. +48 34 3575 053
fax. +48 34 3510 958
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten strona wykorzytuje pliki cookies w celach funkcjonalnych

Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Zrozumiałem


Wednesday the 16th. .