Designer: Joomla Templates 3.2 Mod by: GABER

 

Historia firmy Rohol zaczęła się już w XVII wieku od tartaku. W 1922 roku rozpoczęto produkcję sklejki. W trakcie II wojny światowej zakład przestał funkcjonować, a w 1943 uległ spaleniu. W obecnej formie firma odżyła w 1981 roku.

Poprzez duże inwestycje, ciągłą rozbudowę oraz rozwój produkcji fornirów oraz spajalni oklein moc produkcyjna wciąż rośnie dopasowując się do rosnącego zapotrzebowania.

W ostatnich latach Rohol stał się firmą przodującą w innowacjach branży. W wielu branżach, przede wszystkim w aranżacji wnętrz, branży meblowej oraz drzwiowej Rohol kreuje trendy. W ten sposób dla przykładu forniry 3D zostały wybrane trendem roku 2011 w Niemczech.

Trójwymiarowe powierzchnie podkreślają różne optyczne oraz haptyczne elementy, np. wadę ponożową, optykę ryglową czy falę i są wyjątkowymi na rynku specjalnymi produktami Rohol.

Wszystkie forniry na zapytanie dostępne są także jako gotowe płyty fornirowane we wszystkich dostępnych formatach i grubościach, a także jako konfekcjonowane elementy mebli, okładzin ściennych czy sufotowych na wymiar.

Kontakt

GABER FG Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Opolska 126
46-380 Dobrodzień

tel. +48 34 3575 053
fax. +48 34 3510 958
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten strona wykorzytuje pliki cookies w celach funkcjonalnych

Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Zrozumiałem


Thursday the 17th. .