Designer: Joomla Templates 3.2 Mod by: GABER

 

Firma Rolf Kuhn GmbH została założona w 1976 roku i jako pierwsza zajmowała się konfekcjonowaniem oraz sprzedażą materiałów pęczniejących.

Od tego czasu przedsiębiorstwo bierze na siebie wielką odpowiedzialność w zakresie pasywnej ochrony przeciwpożarowej - odpowiedzialność za Pańtwa bezpieczeństwo. Jako średniej wielkości firma rodzinna produkuje oraz dystrybuuje materiały przeciwpożarowe dla producentów w różnych branżach, w szczególności drzwiowej, kompletne systemy dla techniki domowej czy akcesoria przeciwpożarowe do przeszkleń.

Długoletnie doświadczenie firmy oraz szerokie spektrum produktów sprawiły, że Rolf Kuhn GmbH jest w czołówce oferentów technicznej, konstrukcyjnej ochrony przeciwpożarowej.

Z siedzibami w Erndtebrück oraz Tutzing firma dysponuje powierzchnią produkcyjną o wielkości ponad 5200 m2, magazynową 1800 m2 oraz biurową 750 m2. Zatrudnienie wynosi 90 osób.

Kontakt

GABER FG Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Opolska 126
46-380 Dobrodzień

tel. +48 34 3575 053
fax. +48 34 3510 958
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten strona wykorzytuje pliki cookies w celach funkcjonalnych

Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Zrozumiałem


Wednesday the 17th. .