Designer: Joomla Templates 3.2 Mod by: GABER

Założona w 1997 roku firma SITECH jest obecnie dobrze ugruntowanym przedsiębiorstwem w przemyśle meblarskim i drzwiowym. Młody i entuzjastyczny duch zespołu, stale dąży do zapewnienia ciągłego rozwoju w celu zagwarantowania klientom ciągle wyższej jakości i dla zwiększenia konkurencyjności na globalnym rynku. SITECH, część koncernu Gruppo Mauro Saviola, specjalizuje się w rozwoju, produkcji i dystrybucji materiałów powierzchniowych i rozwiązań krawędziowych dla przemysłu meblarskiego i drzwiowego. SITECH, jako jeden ze światowych liderów w swojej branży jest niezawodnym i strategicznym partnerem dla swoich klientów. Produktywna synergia na poziomie całej Grupy, daje swoim klientom szeroki wachlarz rozwiązań krawędziowych oraz szeroki wybór ekskluzywnych akrylowych powierzchni.

 

 

Kontakt

GABER FG Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Opolska 126
46-380 Dobrodzień

tel. +48 34 3575 053
fax. +48 34 3510 958
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten strona wykorzytuje pliki cookies w celach funkcjonalnych

Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Zrozumiałem


Thursday the 17th. .