Designer: Joomla Templates 3.2 Mod by: GABER

 

Firma VD-Werkstätten powstała 40 lat temu jako mały zakład stolarski oferujący elementy meblowe na wymiar dla producentów mebli z okolic. Poprzez inwestycje i unikatowe innowacje firma stała się czołowym dostawcą elementów formowanych oraz płyt tłoczonych cieszących się uznaniem na całym świecie.

Inspiracją do tworzenia unikatowych struktur powierzchni są kształty nadawane przez naturę, ale też wymyślone przez człowieka. Ciągła komunikacja z projektantami i architektami daje solidne podstawy do dalszej pracy nad tym, by kreowane struktury jak najwierniej oddawały naturę imitowanych przez siebie materiałów, odpowiednio grały światłem i cieniem, a korelacja wrażeń optycznych i haptycznych wzbudzała zachwyt.

Niezależnie od tego, czy realizowana jest bazowa płyta, produkt w połowie przygotowany czy gotowy element meblowy w kartonie - 130 pracowników firmy dba o to, by żadne życzenie klienta nie pozostało bez rozwiązania.

Proszę zainspirować się niepowtarzalną kolekcją struktur płyt relief od VD-Werkstätten znanych i podziwianych już na całym świecie.

 

Kontakt

GABER FG Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Opolska 126
46-380 Dobrodzień

tel. +48 34 3575 053
fax. +48 34 3510 958
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten strona wykorzytuje pliki cookies w celach funkcjonalnych

Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Zrozumiałem


Wednesday the 16th. .