Designer: Joomla Templates 3.2 Mod by: GABER

Dobrodzień to miasteczko, które przy swej zaledwie kilkutysięcznej społeczności wybiło się na znany w całej Polsce ośrodek produkcji mebli. Ten charakter ma swą już co najmniej stuletnią tradycję, która po przemianach politycznych została umiejętnie zagospodarowana i w nowej rzeczywistości gospodarczej wydaje się być silnie ugruntowana.

Z tej rzemieślniczej tradycji wyrosła handlowa idea firmy "gaBer", która w nowych warunkach gospodarki rynkowej zajęła się wdrażaniem nowych technologii, kojarzeniem nowych partnerów, wyszukiwaniem najbardziej przydatnych do oczekiwań materiałów. 

Realizując tę ideę w krótkim czasie staliśmy się wyłącznym partnerem kilku wiodących w świecie firm oferujących materiały do zamykania powierzchni mebli. Mamy tu na myśli tak materiały na szerokie płaszczyzny, jak i obrzeża.

"gaBer" jest więc kompleksowym partnerem w zakresie powierzchni meblowych.

Dysponujemy także materiałami do wykończania elementów stolarki budowlanej takimi jak okleiny do wrębu drzwiowego czy profili tak wewnętrznych, jak i stosowanych na zewnątrz. Najnowszym produktem w naszej ofercie są komponenty przeciwpożarowe dla stolarki budowlanej oraz budownictwa.

 

Zapraszamy do zapoznania się z szczegółową, niezwykle bogatą ofertą firmy gaBer.

Kontakt

GABER FG Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Opolska 126
46-380 Dobrodzień

tel. +48 34 3575 053
fax. +48 34 3510 958
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten strona wykorzytuje pliki cookies w celach funkcjonalnych

Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Zrozumiałem


Thursday the 17th. .